Studija Sakralus Garsas 
 

Čia rasite visa, kas atstato vidinę pusiausvirą, malšina stresą. Būk atsipalaidavęs ir dieną, ir naktį.

 


GONGŲ MEDITACIJA

GONGŲ MEDITACIJA

Šis laikas skiriamas sveikatai ir gerai būsenai. Vakaro metu:

Kvėpavimo pratimai, kurie padeda atsipalaiduoti įsitempusiems raumenims, nervų sistemai. Kūnas, gavęs daugiau deguonies, suderina savo sistemas.

Garso tonavimo pratimai - OM mantra ir kiti garsai lengvai, be didelių pastangų harmonizuoja, atstato vidinę pusiausvirą.

Trečias etapas - gongų meditacija. Sukuriama gongų, skambančių Tibeto dubenų, hango, būgnų gyvo garso gydanti erdvė.

ALYTUS Vasario 19

Trečiadienį 18.00. Studija Sakralus Garsas. Kaina 10 Eur.

PRIENAI Vasario 28

Penktadienį 18.00. Trijulė kūrybinė laisvalaikio erdvė, J.Basanavičiaus 48. Kaina 10 Eur.

KAUNAS Kovo 1

Sekmadienį 15.00. Senamiesčio studija, Kurpių g. 25. Kaina 15 Eur.

BŪGNŲ TERAPIJA

BŪGNŲ TERAPIJA

Daug galvojantiems, sunkiai atsipalaiduojantiems, įpratusiems kontroliuoti situaciją - būgnų terapija. Bus ir žaidimo, ir juoko, laisvo judesio, ir tylos, ramybės. Paliksime savo įprastas komforto ribas. Būsite ne tik pasyvūs klausytojai, bet ir aktyvūs dalyviai.

KO TIKĖTIS? Bus visko. Ir aktyvios, ir pasyvios meditacijos. Aktyvi meditacija, tai procesas, kuomet per fizinį aktyvumą, per fizinį nuovargį pasiekiamas visiškas kūno atsipalaidavimas. Tuo metu vyksta daug gerų procesų – valosi kūnas, emocijos, mintys, aktyvėja kraujotaka tose vietose, kur ji sutrikusi, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, be abejo gerėja imunitetas. Pasyvi meditacija – šis laikas skiriamas sustabdyti minčių srautą, išjungti vidinį kritiką, tapti stebėtoju. Kaip išminčiai sako: „tapti tekančia upe, kuri grožisi krantais, bet nesikabina už jų“. Atsiradus vidinei tylai, atsiranda pasitikėjimas savimi, lengviau atrasti reikalingus sprendimus. Tai laikas, kai susijungia Theta gydanti energija ir iš amžių glūdumos ateinančios šamaniškos praktikos. Praktikas veda Laura ir Rasa.

VILNIUS Vasario 23

Sekmadienį 15 val. Žygio g. 92, (Šiaurės miestelis), sporto klubas Vija Pinavija. Kaina 15 Eur.

SKAMBANČIŲ TIBETO DUBENŲ terapija

SKAMBANČIŲ TIBETO DUBENŲ terapija

Iš pažiūros atrodantys it paprasti metaliniai indai, pasak tibetiečių, gali daryti tikrus stebuklus. Skambantis dubuo jau nuo seno naudojamas kaip priemonė kūno negalavimams gydyti. Šis tradicinis budistų instrumentas savo skambesiu siunčia energetinius virpesius, kurie, harmonizuoja energijos tekėjimą šviesos kanalais - meridianais. Tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą. Kaip muzikos terapijos metodas, išsivysčiusiose, pažangiose pasaulio šalyse, taikomas ligoninėse, sanatorijose, privačioje praktikoje derinama su tradiciniu medicinos gydymu bei kitomis alternatyviomis gydymo terapijomis. Skambančių Tibeto dubenų terapija nėra susijusi su religija arba religijos apeigomis, įsitikinimu, hipnoze, įtaiga ir pan.

Kaina 25 Eur

USUI REIKI terapija

USUI REIKI terapija

Reiki terapija - lengviausias ir maloniausias būdas be jokių pastangų tapti sveiku, laimingu ir sėkmingu žmogumi. Reiki - senovinis gydymo metodas, kurio šaknys glūdi Tibeto Lotoso sutrose. Reiki - ne religija, tikėjimo nereikia. Ji vienodai gydo ir tikinčius, ir netikinčius. Ji gydo ne tik žmones, bet ir gyvūnus, aplinką, situacijas, praeitį, dabartį, ateitį. Sveikam žmogui Reiki energija suteikia atsipalaidavimą ir atgaivina, subalansuoja dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius bei suderina visus energetinius centrus (čakras) ir energijos lauką, išvalo ir sustiprina žmogaus gyvybinės energijos tekėjimą. Esant rimtiems sveikatos sutrikimams ar ilgalaikiam kūno ir dvasios disbalansui, gali būti reikalingi ilgalaikiai Reiki terapijos seansai

Kaina 35 Eur

KRISTALŲ terapija

KRISTALŲ terapija

Tibeto, kinų senovės medicinoje kristalai laikomi gerais biostimuliatoriais ir psichinės pusiausvyros stabilizatoriais. Jie padeda suvaldyti nervų įtampą ir suteikia vidinę ramybę. Stiprina kūno apsaugą, padeda kovoti su ligomis, ramina skausmą ir alergines reakcijas. Kristalų terapija neatstoja tradicinės medicinos ir žmogus, vedantis sesiją, nėra gydytojas. Kristalai – tai natūralios gamtos priemonės, skirtos stiprinti jūsų sveikatą. Naudojama išoriškai, todėl nepalieka jokio šalutinio neigiamo poveikio. Kristalų poveikiui sustiprinti naudojama šviesos terapijos sistema Bioptron. APIE BIOPTRON • Patentuotas • Kliniškai išbandytas, įrodytas ir sertifikuotas • Šveicarijoje gaminamas medicinos prietaisas (atitinka 93/42/EEB) Saugus ir veiksmingas gydymas, plačiai pritaikomas įvairiai paskirčiai - sveikatai, grožiui ir gerai savijautai.

Kaina 35 Eur

GROKIME KARTU

GROKIME KARTU

MOKYMASIS GROTI FORTEPIJONU

Tinka visiems, grojusiems ir niekada negrojusiems, seniems ir jauniems, neįgaliems.

Lankstūs metodai, pritaikyti kiekvienam individualiai, leis pasijusti ANSAMBLIO DALYVIU nuo pirmų žingsnių.

Pamokos kaina 10 Eur

Sumokant už mėnesį, pamokos kaina 6 Eur Pamokų skaičius per mėnesį - jūsų laisvas pasirinkimas.

FOTOALBUMO DIRBTUVĖS

FOTOALBUMO DIRBTUVĖS

Giminės istorija su laiku pasimiršta. O juk kiekvienoje šeimoje yra momentų, kai senelė ar senelis pasakojo įdomias protėvių istorijas. Keliaudamos iš lūpų į lūpas jos išblanksta.... Užsimiršta ir pirmieji vaiko žingsniai, juokingi nuotykiai, vaiko kalba... meilės pradžia, pažintis, įspūdžiai... didžiosios Šventės... Išsaugok ateinančioms kartoms įsimintinas istorijas...

Padėsime sutvarkyti nuotraukų archyvą. Profesionaliai užrašysime istorijas.

Kainos Iki 30 psl. knygos projektas 30 Eur + spausdinimas 12 Eur, iki 80 psl. - 50 Eur + spauda 18 Eur, iki 120 psl. - 100 Eur + spauda 22 Eur. Į vieną puslapį galima sudėti 7 nuotraukas.

PREKYBA KRISTALAIS

PREKYBA KRISTALAIS

Prekės iš Indijos Šaliai su vilna, šilku, medvilne. Kristalai, mineralai. Smilkalai, smilkalinės. Papuošalai. Originalios dovanos. Viskas, kas natūralu ir sveika. Prieinamos kainos. Siunčiame siuntinius į kitus miestus.