Sakralus Garsas 
Laisvalaikis, sveikata, mokymai

Jūs esate Rasos Urbonienės svetainėje. Čia pristatau įvairias savo veiklas, kartais labai skirtingas. Nuotaika, kaip ir visame mano gyvenime gali dažnai keistis nuo rimtumo, gal net susireikšminimo iki sugebėjimo juoktis iš visko, net iš savęs. Galbūt rytoj, atsivertęs šį puslapį pamatysi visiškai kitą veidą ir jis tau dar labiau patiks :) 

Kodėl  SAKRALUS GARSAS ? Viskas prasidėjo nuo  gydančio garso ir muzikos.          

 

 

Visa veikla čia

 

GONGŲ MEDITACIJA Trečiadienį 18.00

GONGŲ MEDITACIJA Trečiadienį 18.00

Čia rasite visa, kas atstato vidinę pusiausvirą, malšina stresą. Būk atsipalaidavęs ir dieną, ir naktį.

Vakaro metu: Garso terapija; Kvėpavimo pratimai; Garso tonavimo pratimai; Meditacija. MEDITACIJA - buvimas TYLOJE. Mus nuolat veikia aplinkinių nuomonė. Įvairūs įsitikinimai nusėda į pasąmonę ir formuoja gyvenimą, formuoja mintis apie galimybes, ką galime turėti ir ko negalime, ką galime daryti ir ko negalime. Viskas tampa labai ribota (Dipak Chopra). Jei norime atrasti savo tiesą, medituokime. Meditacija - TAI ŠIS MOMENTAS TYLOJE, STEBĖJIME. Taip atsiveriame neribotam Visatos kūrybiniam potencialui. Ateina suvokimai, kurie atspindi tikrąją mūsų paskirtį.

Kaina 10 Eur

SKAMBANČIŲ TIBETO DUBENŲ asmeninė sesija

SKAMBANČIŲ TIBETO DUBENŲ asmeninė sesija

Iš pažiūros atrodantys it paprasti metaliniai indai, pasak tibetiečių, gali daryti tikrus stebuklus. Skambantis dubuo jau nuo seno naudojamas kaip priemonė kūno negalavimams gydyti. Šis tradicinis budistų instrumentas savo skambesiu siunčia energetinius virpesius, kurie, harmonizuoja energijos tekėjimą šviesos kanalais - meridianais. Tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą. Kaip muzikos terapijos metodas, išsivysčiusiose, pažangiose pasaulio šalyse, taikomas ligoninėse, sanatorijose, privačioje praktikoje derinama su tradiciniu medicinos gydymu bei kitomis alternatyviomis gydymo terapijomis. Skambančių Tibeto dubenų terapija nėra susijusi su religija arba religijos apeigomis, įsitikinimu, hipnoze, įtaiga ir pan.

Kaina 20 Eur

USUI REIKI MOKYMAI birželio 29,30 d.

USUI REIKI MOKYMAI birželio 29,30 d.

BIRŽELIO 29 D. 11.00 - 19.00 USUI REIKI PIRMA PAKOPA

Reiki terapija - lengviausias ir maloniausias būdas be jokių pastangų tapti sveiku, laimingu ir sėkmingu žmogumi. Reiki - senovinis gydymo metodas, kurio šaknys glūdi Tibeto Lotoso sutrose. Reiki - ne religija, tikėjimo nereikia. Ji vienodai gydo ir tikinčius, ir netikinčius. Ji gydo ne tik žmones, bet ir gyvūnus, aplinką, situacijas, praeitį, dabartį, ateitį. SveikUI REIKI MOKYMAI. PIRMA PAKOPA. ALYTUJEam žmogui Reiki energija suteikia atsipalaidavimą ir atgaivina, subalansuoja dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius bei suderina visus energetinius centrus (čakras) ir energijos lauką, išvalo ir sustiprina žmogaus gyvybinės energijos tekėjimą. Esant rimtiems sveikatos sutrikimams ar ilgalaikiam kūno ir dvasios disbalansui, gali būti reikalingi ilgalaikiai Reiki terapijos seansai arba didžiulis noras Reiki mokytis pačiam žmogui. Reiki mokymuose jūs įgysite ne tik žinių, bet ir praktikos būdu išmoksite pajusti ir praleisti per save Visatos gyvybinę energiją. Įgytos žinios ir praktika liks tik Jūsų ir tai galėsite taikyti visur ir visada. Kursuose Jums bus suteikta: 1. Teorinis ir praktinis Reiki Pirmos pakopos mokymas. 2. Reiki Pirmos pakopos iniciacija /suderinimas. 3. Metodinė medžiaga. 4. Pirmojo Reiki lygmens sertifikatas. 5. Arbata/užkandžiai. Kursus veda Jūratė Armalė, Usui, Karūna ir Atmu-Ra Reiki meistrė - Mokytoja Kursų indėlis – 110 Eurų Vieta - Dariaus ir Girėno g. 2, Studija Sakralus Garsas, Alytus. Išankstinė registracija būtina. +37061275770

BIRŽELIO 30 D. 11.00 - 19.00 USUI REIKI ANTRA PAKOPA

Pirmo Lygio Reikistai, gera žinia Jums. Norintiems pagilinti savo žinias Gyvybinės energijos pažinime ir Alternatyvios terapijos sveikatinimo srityje, registruokitės į Usui Reiki ANTROS pakopos seminarą - Alytuje! Baigus Reiki Antrąją pakopą, padidėja Reiki praktikuotojo energetiniai gebėjimai, kas suteikia giliau ir greičiau harmonizuoti santykius bei situacijas. Lengviau išsivalome nuo neigiamų minčių ir įpročių. Įgauname gebėjimus greičiau realizuoti savo tikslus ir siekius. Taip pat, praktikuotojas gali siųsti Reiki energiją per atstumą, dirbti su praeitimi ir ateitimi. Po Reiki Antrojo lygio kursų, kiekvienas iš Jūsų išmoks energetiškai išvalyti patalpas, daiktus, bei pakrauti ir programuoti maistą, vandenį, kristalus ir kt. Antroji Reiki pakopa, Reiki gydymą paverčia stipresniu ir greitesniu sau ir klientui. Kursuose Jums bus suteikta: -Teorinis ir praktinis Reiki Antros pakopos mokymas. -Reiki ANTROS pakopos iniciacija. - Metodinė medžiaga. -Arbata ir užkandžiai, vaisiai. Kursų indėlis – 160 Eurų. Su šiluma Jums, Usui, Karūna ir Atmu-Ra Reiki meistrė - Juratė Armalė +370 61275770 Dariaus ir Girėno g. 2, Alytus.

USUI REIKI asmeninė sesija

USUI REIKI asmeninė sesija

Kas yra Reiki? Reiki yra senovinis universalus japonų sveikatos gerinimo metodas. Išvertus į lietuvių kalbą reiškia "universalioji gyvybinė energija, kuri persmelkia visa, kas gyva". Ši energija padeda palaikyti visas gyvybės formas. Nesvarbu, ar mes tuo tikime, suvokiame tai, ar ne - Reiki energija tiesiog srūva, teka ir palaiko visas gyvybines funkcijas. Reiki šaknys glūdi gilioje senovėje, o mūsų laikais reiki metodą atgaivino Mikao Usui. Vienas iš jo mokinių paklausė, kodėl mes negalime gydyti kaip gydė Kristus. Mikao Usui nežinojo atsakymo, bet po to pradėjo intensyvias paieškas tiek krikščioniškuose, tiek Rytų šventraščiuose. Jo ieškojimus vainikavo sėkmė - Reiki buvo grąžintas pasauliui. Šiandien reiki vadinama tokia sistema, kuri leidžia sąmoningai susijungti su kosmine, visa apimančia energija ir perduoti ją delnais kiekvienai gyvai būtybei. Reiki meistras nėra gydytojas. Jis tik leidžia gyvybinei energijai ateiti ir visapusiškai optimizuoja organizmo veiklą tiek, kiek reikia, ir ten, kur reikia. Jeigu mes taip stipriai nealintume savo organizmo, jis sveikatą susigrąžintų pats.

Kaina 30 Eur

KRISTALŲ asmeninė sesija

KRISTALŲ asmeninė sesija

Stiprina kūno apsaugą, padeda kovoti su ligomis, ramina skausmą ir alergines reakcijas. Taip pat mažina stresą ir baimę. Tibeto, kinų senovės medicinoje kristalai laikomi gerais biostimuliatoriais ir psichinės pusiausvyros stabilizatoriais. Jie padeda suvaldyti nervų įtampą ir suteikia vidinę ramybę.

Kaina 20 Eur

FOTOALBUMO DIRBTUVĖS

FOTOALBUMO DIRBTUVĖS

Giminės istorija su laiku pasimiršta. O juk kiekvienoje šeimoje yra momentų, kai senelė ar senelis pasakojo įdomias protėvių istorijas. Keliaudamos iš lūpų į lūpas jos išblanksta.... Užsimiršta ir pirmieji vaiko žingsniai, juokingi nuotykiai, vaiko kalba... meilės pradžia, pažintis, įspūdžiai... didžiosios Šventės... Išsaugok ateinančioms kartoms įsimintinas istorijas...

Padėsime sutvarkyti nuotraukų archyvą. Profesionaliai užrašysime istorijas.

Kaina Nuo 50 iki 150 Eur

PARDUOTUVĖ SHAMBA

PARDUOTUVĖ SHAMBA

Prekės iš Indijos Šaliai su vilna, šilku, medvilne. Kristalai, mineralai. Smilkalai, smilkalinės. Papuošalai. Originalios dovanos. Viskas, kas natūralu ir sveika. Prieinamos kainos. Siunčiame siuntinius į kitus miestus.